Fredag 10.februar
Ung i Valdres viser musikalen «Footloose» i kulturhuset på Fagernes, i Etnedalshallen arrangeres det friidrettsstevne med øvelser for de fra sju år og oppover, og i Haugakollen i Bagn er det hopprenn.
Lørdag 11.februar
På Slidre Scene i Vestre Slidre kulturhus blir det konsert med Jan Eggum lørdag kveld, musikalen «Footloose» vises i Fagernes kulturhus og i biblioteket på Fagernes er det fortellerstund for barna på dagtid. Ved Aurdal skole er det skirenn.
Søndag 12.februar
I «Skardåsen opp», som arrangeres av Skrautvål idrettslag, blir det grilling, saft og skileik ved gapahuken ved Neverset søndag. På Beitostølen inviterer Barnas Turlag Valdres til klatring, hall-leik og svømming på helsesportsenteret.
Det er tårnagentgudstjeneste i Bruflat kyrkje, familiegudstjeneste i Aurdal kirke og Strand kirke, ungdomsgudstjeneste på Åreeld og barnas kirkesøndag med gudstjeneste i Hegge kyrkje.
Ung i Valdres — «Footloose»
Valdres-ungdommen bød på en frisk og fargerik forestilling da «Footloose» sto på plakaten, som den tolvte Ung i Valdres-musikalen i rekken. Alle foto: Ingri Valen Egeland


Pussig at et av verdens rikeste land ikke har råd til å vedlikeholde vegnettet eller bygge noen skarve kilometer nyveg uten at borgerne skal punge ut med s
32 kroner og 64 kroner i bompenger