I helga ruller fotballen: Beitostølen Cup innbyr til "knokkelfotball" og artige oppgjør

All­tid på plass: Or­ga­ni­sa­tor Vi­dar Hil­men og tre­ner på Nord­sin­ni da­me­lag, El­len Sogn. Nordsinni er et lag som kommer igjen år etter år. Her et foto fra 2017.

All­tid på plass: Or­ga­ni­sa­tor Vi­dar Hil­men og tre­ner på Nord­sin­ni da­me­lag, El­len Sogn. Nordsinni er et lag som kommer igjen år etter år. Her et foto fra 2017. Foto:

Øystre Slidre idrettslag har holdt det gående med Beitostølen Cup i mange år - og fortsatt med Vidar Hilmen som en primus motor for cupen.

DEL

Beitostølen: Beitostølen Cup er en innendørsturnering i five-a-side fotball for herrer og kvinner senior, som foregår i idrettshallen til Beitostølen Helsesportsenter. Turneringsleder er Torstein Kvam, mens sportslig ansvarlig er Vidar Hilmen.

Se kampoppsettet her:

SPILLEPROGRAM FREDAG 17. JANUAR 2020

HERRER SENIOR

Spilletid 1 x 15 min.

01. KL. 18.30 GR A Øystre Slidre/Rogne – Slidre/Røn FK 2

02. KL. 18.45 GR A FK Vang – Valdres FK 3

03. KL. 19.05 GR. A Land Turtles – Øystre Slidre/Rogne

04 KL. 19.20 GR. A Slidre/Røn FK 2 – FK Vang

05. KL. 19.40 GR. B Slidre/Røn FK 1 – Dokka Sport

06. KL. 19.55 GR. B Valdres FK 2 – Stjernedryss

07. KL. 20.15 GR. A Valdres FK 3 – Øystre Slidre/Rogne

08. KL. 20.35 GR. A Slidre/Røn FK 2 – Land Turtles

09. KL. 20.50 GR. B Stjernedryss – Slidre/Røn FK 1

10. KL. 21.10 GR. B Dokka Sport – Valdres FK 2

11. KL. 21.25 GR. A Øystre Slidre/Rogne – FK Vang

12. KL. 21.45 GR. A Land Turtles – Valdres FK 3

13. KL. 22.00 GR. B Dokka Sport – Stjernedryss

14. KL. 22.20 GR. B Slidre/Røn FK 1 – Valdres FK 2

15. KL. 22.35 GR. A Valdres FK 3 – Slidre/Røn FK 2

16. KL. 22.55 GR. A FK Vang – Land Turtles

SPILLEPROGRAM LØRDAG 18. JANUAR 2020

KVINNER SENIOR

Spilletid 1 x 15 min.

17. KL. 09.00 GR. A Fagernes IL 1 – Fagernes IL 3

18. KL. 09.15 GR. A Lørenskog IF – Søndre Land IL 2

19. KL. 09.35 GR. A Valdres FK 1 – Fagernes IL 1

20. KL. 09.55 GR. A Fagernes IL 3 – Lørenskog IF

HERRER SENIOR

21. KL. 10.10 GR. C Flying Pigeons – Torpa Toppfotball

22. KL. 10.30 GR. C Årdal FK 1 – Ringerike

KVINNER SENIOR

23. KL. 10.45 GR. A Søndre Land IL 2 – Fagernes IL 1

24. KL. 11.05 GR. A Valdres FK 1 – Fagernes IL 3

25. KL. 11.20 GR. A Fagernes Il 1 – Lørenskog IF

26. KL. 11.40 GR. A Søndre Land IL 2 – Valdres FK 1

HERRER SENIOR

27. KL. 11.55 GR. C Ringerike – Flying Pigeons

28. KL. 12.15 GR. C Torpa Toppfotball – Årdal FK 1

KVINNER SENIOR

29. KL. 12.35 GR. A Lørenskog IF – Valdres FK 1

30. KL. 12.55 GR. A Fagernes IL 3 – Søndre land IL 2

HERRER SENIOR

31. KL. 13.10 GR. C Torpa Toppfotball – Ringerike

32. KL. 13.30 GR. C Årdal FK 1 – Flying Pigeons

33. KL. 13.45 GR. D Lørenskog IF – Vind IL

34. KL. 14.05 GR. D Årdal FK 2 – Nesbyen IL

35. KL. 14.20 GR. D Valdres FK 1 – Lørenskog IF

36. KL. 14.40 GR. D Vind IL – Årdal FK 2

KVINNER SENIOR

37. KL. 14.55 GR. B Raufoss Spøss – Søndre land IL 1

38 KL. 15.15 GR. B Fagernes IL 2 – Nordsinni SK

KVINNER SENIOR

39. KL. 15.35 GR. B Valdres FK 2 – Raufoss Spøss

40. KL. 15.50 GR. B Søndre Land IL 1 – Fagernes IL 2

HERRER SENIOR

41 KL. 16.10 GR. D Nesbyen IL – Lørenskog IF

42. KL. 16.25 GR. D Vind IL – Valdres FK 1

43. KL. 16.45 GR. D Lørenskog IF – Årdal FK 2

44. KL. 17.05 GR. D Nesbyen IL – Valdres FK 2

KVINNER SENIOR

45. KL. 17.20 GR. B Nordsinni SK – Raufoss Spøss

46 KL. 17.40 GR. B Søndre Land IL 1 – Valdres FK 2

47. KL. 17.55 GR. B Raufoss Spøss – Fagernes IL 2

48. KL. 18.15 GR. B Valdres FK 2 – Nordsinni SK

HERRER SENIOR

49. KL. 18.30 GR. D Vind IL – Nesbyen IL

50. KL. 18.50 GR. D Årdal FK 2 – Valdres FK 1

KVINNER SENIOR

51. KL. 19.05 GR. B Nordsinni SK – Søndre Land IL 1

52. KL. 19.25 GR. B Fagernes IL 2 – Valdres FK 2

SLUTTSPILLET SØNDAG 19. JANUAR 2020

SPILLETID 1 x 20 MIN. VINNER GÅR VIDERE I TURNERINGA. TAPENDE LAG ER UTSLÅTT!

KVARTFINALER KVINNER SENIOR

53. KL. 10.00 Kv. – Finale 1. VINNER GR. A – NR. 4 GRUPPE B

54. KL. 10.25. Kv. – Finale 2. VINNER GR. B – NR. 4 GRUPPE A

55 KL. 10.50 Kv. – Finale 3. NR. 2 GRUPPE A – NR. 3 GRUPPE B

56. KL. 11.15 Kv. – Finale 4. NR. 2 GRUPPE B – NR. 3 GRUPPE A

KVARTFINALER HERRER

57 KL. 11.40 KV – Finale 1 VINNER GRUPPE A – NR. 2 GRUPPE C

58. KL. 12.00 KV – Finale 2 VINNER GRUPPE B – NR. 2 GRUPPE A

59. KL. 12.25 KV- Finale 3 VINNER GRUPPE C – NR. 2 GRUPPE D

60. KL. 12.50 KV- Finale 4 VINNER GRUPPE D – NR. 2 GRUPPE B

SEMIFINALER KVINNER SENIOR

61. KL. 13.15 VINNER KV. FINALE 1. – VINNER KV. FINALE 3.

62. KL. 13.35 VINNER KV. FINALE 2. – VINNER KV. FINALE 4.

SEMIFINALER HERRER SENIOR

63 KL. 14.00 VINNER KV. FINALE 1. – VINNER KV. FINALE 3.

64. KL. 14.25 VINNER KV. FINALE 2. – VINNER KV. FINALE 4.

FINALE KVINNER SENIOR

65. KL. 14.50

FINALE HERRER SENIOR

66. KL. 15.15

KL. 15.40 PREMIEUTDELING

– VINNER OG NR. 2 I HVER KLASSE

– BESTE SPILLER KVINNER

– BESTE SPILLER HERRER

Artikkeltags