Resultatliste fra fylkesmesterskapet i baneskyting

Av
Artikkelen er over 1 år gammel

V/ Øyer/Dølen skytterlag, 8. til 9. september. Fylkesmesterskap, Øyer/Dølen Skytterlag, 8 - søndag 9. september 2018:

DEL

Mesterskap:

3-5: 1. Tormod Bjørnødegård, Gjøvik og Brusveen (5) 343, 2. Anton Rudland, Ringebu og Fåvang (5) 340, 3. Odd Sverre Håkenstad, Lesja (5) 340, 4. Bjarne Budsberg, Vinstra (5) 340, 5. Erland Ødegård, Tingelstad (5) 339,

Klasse 2: 1. June Emilie Åsenden, Vinstra 341, 2. Ole Martin Sørengen, Øystre Slidre 339, 3. Sina Martine Gilberg, Lillehammer 336, 4. Joakim Engen, Snertingdal 334, 5. Arne Opgården Magnussen, Søndre Land 330,

Klasse 1: 1. Geir Bakkum, Vinstra 246, 2. Ola Tamburstuen, Vinstra 241, 3. Hans Petter Lunde, Reinskytten 239, 4. Stein Ola Engen, Snertingdal 219,

V55: 1. Tor Bjørnødegård, Etnedal 345, 2. Leif Arne Grytten, Dovre og Dovreskog 344, 3. Terje Hopsø, Lillehammer 344, 4. Hans Bech, Tingelstad 340, 5. Terje Holm, Søndre Land 339,

V65: 1. Leiv Olav Forbregd, Ringebu og Fåvang 349, 2. Harald Løkra, Fåberg 347, 3. Arne Rogne, Øystre Slidre 346, 4. Egil Grina, Lunner 346, 5. Arne Olav Bekkemellem, Gjøvik og Brusveen 344,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Oddvar Tangen, Tingelstad 349, 3. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 348, 4. Birger Bendiksen, Fagernes , 5. Kjell Plukkerud, Øyer/Dølen ,

Junior 16-17 år: 1. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 350, 2. Mette Strandlien, Ringebu og Fåvang 349, 2. Kristin Sørengen, Øystre Slidre 349, 4. Anders Haugen, Lom og Skjåk 348, 5. Jan Andreas Skredderstuen, Søndre Land 345,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Lars Kristian Skredderstuen, Søndre Land 350, 2. Bjørn Olav Robøle, Øystre Slidre 349, 3. Øystein Breden, Otta 349, 4. Tuva Bakke, Viken (opland) 348, 5. Alexander Garli, Etnedal 348,

Rekrutt 11-13 år: 1. Edvard Haugen, Lom og Skjåk 346, 2. Kine Kvehaugen, Fagernes 341, 3. Mathea Hasvold, Nordre Land 337, 4. Ingrid Halvorsrud, Viken (opland) 336, 5. Live Husby Berntsen, Østre Gausdal 336,

Nybegynner ung:

Jeger: 1. Erik Lundbakken, Ringebu og Fåvang 247, 2. Øystein Dahle, Ringebu og Fåvang 241, 3. Lars Erik Kroken, Ringebu og Fåvang 234,

Nybegynner voksen:

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Tormod Bjørnødegård, Gjøvik og Brusveen 243, 2. Anton Rudland, Ringebu og Fåvang 242, 3. Odd Sverre Håkenstad, Lesja 241, 4. Bjarne Budsberg, Vinstra 240, 5. Erland Ødegård, Tingelstad 240, 6. Anders Kolrud, Østre Gausdal 240, 7. Arne Fossmo, Ringebu og Fåvang 239, 8. Hans Solbrekken Ruud, Etnedal 238, 9. Linn Hege Bakken, Ringebu og Fåvang 237, 10. Simen Dæhlen, Gjøvik og Brusveen 235, 11. Bjørn Olav Nyfløt, Øyer/Dølen 235, 12. Bjørner Kolrud, Østre Gausdal 235, 13. Amund Ødegård, Tingelstad 228,

Klasse 4: 1. Tore Åsly Kampen, Ringebu og Fåvang 240, 2. Lars Næprud, Lillehammer 238, 3. Joakim Dahl, Tingelstad 238, 4. Geir Kjølgård, Lillehammer 236, 5. Jostein Nerødegård, Begna 236, 6. Bjørn Einar Andersen, Nordre Land 236, 7. Jo Håkon Sundby, Fåberg 235, 8. Sondre Dæhlen, Gjøvik og Brusveen 234, 9. Rune Øversveen, Snertingdal 234, 10. Øystein Rønningen, Østre Gausdal 233, 11. Henning Sundby, Aasveen 233, 12. Kjetil Haugen, Etnedal 231, 13. Kent Inge Løvaas, Snertingdal 226, 14. Tore Hoff, Tingelstad 224, 15. Jonny Myhre, Vestre Toten 222,

Klasse 3: 1. Per Olav Tangen, Tingelstad 238, 2. Ragnhild Bryhn, Øyer/Dølen 237, 3. Øyvind Bratli, Viken (opland) 233, 4. Kristian Krubel Djupnes, Gjøvik og Brusveen 233, 5. Kjell Ivar Løvbrøtte, Søndre Land 233, 6. Anne Mette Kjølgård, Lillehammer 233, 7. Ingrid Grobakken, Øystre Slidre 232, 8. Jon Nerødegård, Begna 225, 9. Simen S Lund, Østre Gausdal 225, 10. Trond Erling Andersen, Nordre Land 223, 11. Ole Tønderum, Nordre Land 220, 12. Berit Kolrud, Østre Gausdal 219, 13. Andreas Bryhn, Øyer/Dølen 216,

Klasse 2: 1. June Emilie Åsenden, Vinstra 245, 2. Ole Martin Sørengen, Øystre Slidre 241, 3. Sina Martine Gilberg, Lillehammer 241, 4. Espen Breistad, Vinstra 240, 5. Arne Opgården Magnussen, Søndre Land 237, 6. Joakim Engen, Snertingdal 236, 7. Tore Sæther, Fåberg 236, 8. Geir Helge Espeset, Fagernes 232, 9. Morten Brendløkken, Øyer/Dølen 229, 10. Kjell Ivar Haugen, Etnedal 229, 11. Vegar Grønberg, Tingelstad 229, 12. Dag Sørum, Søndre Land 227, 13. Lars Hasvold, Nordre Land 224, 14. Tom Olav Knutsen, Søndre Land 223, 15. Gunnhild Svenstad, Fagernes 223, 16. Johnny Kongsrud Sundby, Aasveen 221,

Klasse 1: 1. Geir Bakkum, Vinstra 246, 2. Ola Tamburstuen, Vinstra 241, 3. Hans Petter Lunde, Reinskytten 239, 4. Stein Ola Engen, Snertingdal 219,

V55: 1. Tor Bjørnødegård, Etnedal 246, 2. Leif Arne Grytten, Dovre og Dovreskog 245, 3. Terje Hopsø, Lillehammer 244, 4. Terje Holm, Søndre Land 243, 5. Steinar Dalby, Aasveen 243, 6. Hans Bech, Tingelstad 242, 7. Karl Emil Grina, Tingelstad 242, 8. Knut Steinar Bråten, Søndre Land 241, 9. Trond Jøingsli, Lom og Skjåk 241, 10. Jan Olav Sagbakken, Søndre Land 239, 11. Tommy Bjørke, Etnedal 239, 12. Jon Sømme, Øyer/Dølen 235, 13. Fritjof Dæhlen, Gjøvik og Brusveen 232,

V65: 1. Leiv Olav Forbregd, Ringebu og Fåvang 249, 2. Egil Grina, Lunner 248, 3. Harald Løkra, Fåberg 248, 4. Arne Olav Bekkemellem, Gjøvik og Brusveen 247, 5. Arne Rogne, Øystre Slidre 247, 6. Finn Olav Nordli, Tingelstad 245, 7. Birger Skogstad, Etnedal 241, 8. Rolf H Bakken, Reinskytten 238, 9. Per Svenstad, Fagernes 235, 10. Ole Kvernes, Vinstra 230,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 249, 3. Oddvar Tangen, Tingelstad 249, 4. Birger Bendiksen, Fagernes 247, 5. Kjell Plukkerud, Øyer/Dølen 246, 6. Hans K. Engen, Snertingdal 245, 7. Bernt Rønningen, Fåberg 244,

Junior 16-17 år: 1. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 250, 2. Mette Strandlien, Ringebu og Fåvang 249, 3. Kristin Sørengen, Øystre Slidre 249, 4. Anders Haugen, Lom og Skjåk 248, 5. Jostein Kjernli, Østre Gausdal 246, 6. Jan Andreas Skredderstuen, Søndre Land 245, 7. Hans Peder Linnerud, Tingelstad 245, 8. Jens Erik Kleven Sveum, Skude 245, 9. Maud Elise B. Grønberg, Tingelstad 244, 10. Eskil Myhre, Vestre Toten 244, 11. Martin Sikle Mathiesen, Ringebu og Fåvang 243, 12. Torbjørn Berntsen, Østre Gausdal 243, 13. Erlend Rudland, Ringebu og Fåvang 243, 13. Marius Sveipe, Ringebu og Fåvang 243, 15. Vetle R. Engen, Snertingdal 241, 16. Lars Jakobsen, Fåberg 239, 17. Daniel Nyseth, Etnedal 238, 18. Erik S Lund, Østre Gausdal 233, 19. Tonje Nyengen Larsen, Fåberg 229, 20. Markus Haugen, Fåberg 225,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Lars Kristian Skredderstuen, Søndre Land 250, 2. Bjørn Olav Robøle, Øystre Slidre 250, 3. Martin Sæther, Fåberg 250, 4. Øystein Breden, Otta 250, 5. Alexander Garli, Etnedal 248, 6. Tuva Bakke, Viken (opland) 248, 7. Markus Henriksen, Viken (opland) 246, 8. Halvor Einarsrud Knutsen, Søndre Land 245, 9. John Christian Fossen, Otta 241, 10. Anna Aalberg Grønås, Lillehammer 240, 11. Syver Bø, Øyer/Dølen 240, 12. Frederik Haugen, Fåberg 231,

Rekrutt 11-13 år: 1. Edvard Haugen, Lom og Skjåk 248, 2. Lars-Erik Lunde, Reinskytten 244, 3. Kine Kvehaugen, Fagernes 243, 4. Ingrid Halvorsrud, Viken (opland) 243, 5. Ane Berg, Øyer/Dølen 243, 6. Emma Sikle Mathiesen, Ringebu og Fåvang 240, 7. Mathea Hasvold, Nordre Land 240, 8. Live Husby Berntsen, Østre Gausdal 239, 9. Per Emil Sviund, Snertingdal 238, 10. Brage Stuen, Ringebu og Fåvang 237, 11. Morgan Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 237, 12. Ole Anders Sviund, Snertingdal 237, 13. Knut Ola Skogen, Ringebu og Fåvang 236, 14. Aurora Bratli, Viken (opland) 231, 15. Anna Jakobsen, Fåberg 225, 16. Leander Bakke, Viken (opland) 216, 17. Sigbjørn Kråbøl, Øyer/Dølen 209,

Nybegynner ung: Amalie Nordli, Tingelstad 235, Paul Nyengen Larsen, Fåberg 232, Mathias Bakken, Reinskytten 231, Aurora Bakken, Reinskytten 222, Amund Holen Berge, Ringebu og Fåvang 212, Jeger: 1. Erik Lundbakken, Ringebu og Fåvang 247, 2. Øystein Dahle, Ringebu og Fåvang 241, 3. Lars Erik Kroken, Ringebu og Fåvang 234,

Nybegynner voksen: 48. Knut Magne Tofte, Ringebu og Fåvang 239, 48. Anne Kristin Haugsjordet, Vinstra 239, 55. Sissel Aasen Wangen, Vinstra 237, 55. Astrid Lunde, Reinskytten 237, 60. Joakim Halvorsen, Fåberg 236, 64. Mona Lihaug Morstøl, Vinstra 234,

Artikkeltags