Se alle resultatene fra Valdresrittet her

Flere lokale ryttere havnet på pallen.

DEL

Her er resultatene:

Kvinner elite: 1 Elisabeth Sveum Kloppa Off Road Klubb 2:02:25, 2 Stine Hasund EID Kloppa Off Road Klubb 2:03:47, 3 Ellen Østbye Fremgaard Aaby CK 2:12:58

Menn junior elite: 1 Eirik Stene Bærum OCK 1:53:26, 2 Vemund Hogstad Lie Grenland SK 2:07:35

Menn elite: 1 Tormod Weydahl Ottadalen SK 1:43:35, 2 Lars Granberg CK Haugaland / Hard Rocx Swix 1:45:23, 3 Martin Røste Omdahl Raufoss & Gjøvik SK 1:45:32, 4 Thomas Wikstøl Jaerson CK Valdres / Team Skørn Offroad 1:47:08, 5 Jonas Nermoen IF Frøy / Team Skør'n Offroad 1:47:08, 6 Morten Vaeng Drammen CK / Hard Rocx Swix 1:48:06, 7 Eivind Botten Andebarkji TSK 1:48:47, 8 Martin THON Skiptvet IL Sykkel 1:50:08, 9 Greg Saw Kongsberg IF Sykkel 1:50:09, 10 Henrik Lunder Aalrust Asker CK 1:51:16, 11 Roar Sollie Raufoss & Gjøvik SK 1:53:44, 12 Martin Støvern Aaby CK 1:54:54, 13 Aleksander Fjeld Andersen Andebarkji TSK 1:56:21

K17-19: 1 Elida Sletteland Soleim Førde CK 2:32:27

K20-24: 1 Karoline Røste Omdahl Raufoss & Gjøvik SK 2:25:44, 2 Line Fosheim Vestre Slidre IL 2:39:35

K25-29: 1 Ingeborg Lind Knipen Kneikelag 2:07:35

K30-34: 1 Linn Celius Sagene IF Sykkel 2:19:23, 2 Charlotte Lie Sagene IF Sykkel 2:20:03, 3 Gunvor Hamre OSLO 2:51:50, 4 Mia Ruud Helgesen VIKERSUND 2:59:18, 5 Charlotta Karlsson OSLO 3:35:19

K35-39: 1 Maiken Kallesen IF Frøy 2:25:59, 2 Elin Bergan Krokskogen Cykleklubb 2:31:01, 3 Mona Strande Bærum Vest Racing Team 2:50:43, 4 Rita Kristoffersen Gjerstad IL 2:56:15, 5 Heidi Tovdal YTRE ENEBAKK 3:09:49

K40-44: 1 Lisa Christin Axman Bærum OCK 2:14:36, 2 Christina Eide Brøttum IL 2:22:24, 3 Birgitte Rønningen Re SK 2:22:58, 4 Tove Svendsen Lågen CK 2:24:57, 5 Johanna Öygard SANDVIKEN 2:29:19, 6 Heidi Tronbøl Fet Skiklubb Sykkel 2:33:44, 7 Sissel Drege Andebarkji TSK 2:38:59, 8 Therese Kristiansen Moss CK 2:45:23

K45-49: 1 Klara Lyngnes Sagene IF Sykkel 2:12:58, 2 Ilona Jambor Sagene IF Sykkel 2:14:44, 3 Elisabeth Lockert Gruvelia SK 2:16:49, 4 Hege Christin Aamodt Follo SK 2:19:30, 5 Merethe Vedal Toten-Kranken CK 2:31:21, 6 Hanne Tuft Eiker CK 2:32:38, 7 Gro Killi Høglien Brøttum IL 2:42:14, 8 Elin Midthus CK Toten-Tråkk 2:46:18, 9 Helle Stene Handelsbanken 3:01:36

K50-54: 1 Anita Jansen Follo SK / Nexans Langhus 2:23:07, 2 Mette Flåten Kampenhaug Glitre Offroad Klubb 2:35:50, 3 Gøril Viskjer Stoltenberg Soon CK 2:42:04, 4 Anne Kallum Follo SK 3:09:49, 5 Anne Ruud Team Byggpro 3:14:51, 6 Hege Evensen Hjelløkken Merraholtet Sykkel 3:32:22

K55-59: 1 Mette Tomter Land CK 2:28:51, 2 Kjersti Hoel Hadeland CK / Ladies Edition 2:38:34, 3 Tonje Torsnes Sunnvoll Vestby Sykkelklubb 2:43:40, 4 Hege Skaanes Nyhus OSLO 2:56:07, 5 Elisabeth Nøst KOLSÅS 2:59:32, 6 Tone Sverreson Ørmen Konnerud IL Sykkel / Gården Bootcamp 3:44:44

K60-64: 1 Jorun Haugland Sarpsborg SK 3:01:10

M17-19: 1 Thomas Vethe Vossevangen CK 1:58:35, 2 Anders Jensen Bærum OCK / Bærums Verk IF 2:17:31, 3 Frode Langedal Aune Flora CK 2:22:03, 4 Emil Hansen Håst Rør AS 2:22:58, 5 Henrik Kristoffersen HASLUM 2:55:39

M20-24: 1 Ulrik Måbø Langesund STK 1:52:34, 2 Martin Tobias Kleven Follo SK 2:24:37, 3 Fredrik Spildrejorde Andebarkji TSK / Fredrik Spildrejorde 2:25:36

M25-29: 1 Olav Ulven Vestre Slidre IL 1:53:13, 2 Nicolay Mylén CK Oslofjord 1:55:24, 3 Pål Flattum CK Toten-Tråkk 1:56:15, 4 Tormod Ulven Vestre Slidre IL 2:00:09, 5 Sigurd HOV Kongsberg Politiidrettslag 2:02:14, 6 Mads Buhaug Øyer-Tretten IF 2:07:10, 7 Glenn Linnerud Brumunddal SK 2:07:46, 8 Erling Magnus Moland Svarstad IL Sykkel 2:11:44, 9 Anders Neverdahl Eide NTNUI 2:12:55, 10 Martin Solli ÅS 2:26:58, 11 Håkon Rønning Trainee Innlandet 2:28:26, 12 Henrik Sjøthun Andebarkji TSK / Fredrik Spildrejorde 2:28:38, 13 Lasse Ruste JEVNAKER 2:58:24, 14 Petter Håkonsen VIKERSUND 3:01:28, 15 Anders Nicolai Olsen LARKOLLEN 3:04:18

M30-34: 1 Erik Sæbu Vatn SK Rye sykkel 1:52:45, 2 Ola Tuko Kongsberg IF Sykkel 1:56:03, 3 Anders Lundteigen-Holm Eiker-Kvikk sykkel 1:59:11, 4 Steffen Tronrud Gjevre CK Valdres 2:01:04, 5 Morten Nilsen Ullensaker CK 2:01:59, 6 Ole-Kristian Wauger Østnes SpKl Ceres Sykkel 2:03:29, 7 Magnus Eirikssøn Norderhaug Team Skitalk 2:04:57, 8 Trond J Fjellestad Askrova 2:06:34, 9 Magnus Møller Bæren Andebarkji TSK 2:09:30, 10 Bård Aasgaard IF Frøy 2:11:30, 11 Pål Sandlie Magnus Bærum OCK / MERIDA TRI 2:11:42, 12 Bengt Ove Sannes Kloppa Off Road Klubb 2:12:04, 13 Ole Martin Haugen Toten-Kranken CK 2:13:56, 14 Tomas Pranas Meskys LTU OSLO 2:14:10, 15 Knut Platou Orkla Health 2:14:33, 16 Sigurd Rognmo Solvoll Tine YT 2:15:16, 17 Jørgen Sogn Svarstad IL Sykkel / Abax BIL 2:15:39, 18 Rune Liberg Sannes OSLO 2:15:59, 19 Petter Skjåk Sagene IF Sykkel 2:17:08, 20 Daniel Nordgaard STJØRDAL 2:19:44, 21 Eirik Olsvik Hovind SØRUM 2:20:28, 22 Øystein Røed HEGGEDAL 2:22:07, 23 Martin Helle Opedal Martin Helle Opedal / Korlevoll IL 2:22:47, 24 Thomas Hannestad Krokskogen Cykleklubb 2:23:01, 25 Kristoffer Rabstad Vang Skiløperforening Sykkel 2:25:54, 26 Erlend Sørgård RENA 2:28:17, 27 Espen Lilleberg BUVIKA 2:30:30, 28 Raymond Thalseth TRONDHEIM 2:32:18, 29 Jørgen Nielsen Birkebeineren IF 2:32:23, 30 Helge Morset Martin Helle Opedal 2:33:13, 31 Henning Christensen RAUFOSS 2:35:03, 32 Knut Ole Strysse ROLLAG 2:49:42, 33 Espen Fjeld Landfald LIERSKOGEN 2:50:27, 34 Morten Paulsen SÆTRE 2:51:30, 35 Thomas Tandberg Kim Arild Tandberg 3:02:18, 36 Sondre Hals OSLO 3:03:56, 37 Kim Arild Tandberg Kim Arild Tandberg / Tandberg MC 3:05:51

M35-39: 1 Risto Holm EST NTNUI / Hank Sport 1:51:48, 2 Lasse Obrestad Raufoss & Gjøvik SK 1:52:23, 3 Åge Bunde Harstad CK 1:54:24, 4 Andrius Spietinis LTU CK Nittedal 2:00:12, 5 Bjørn Kvigne Sagene IF Sykkel 2:02:39, 6 Alexander Jansson Kjekkas IF 2:04:17, 7 Eivind Aasgaard Al Elektro 2:04:28, 8 Henning Mjør Hagen Hadeland CK 2:05:42, 9 Odd-Arne Berglund Nilsen Bygg Pro/Gym2000 2:10:58, 10 Martin Frøland Vestby Sykkelklubb 2:12:28, 11 Svein Arne Vestli Aron Skiklubb 2:13:02, 12 Tor-Christian Nygren Bærums Verk og Hauger IF 2:13:06, 13 Morten Norland Raufoss & Gjøvik SK 2:13:54, 14 Vegard Prosvik Aarvåg Re SK 2:13:55, 15 Reidar Heiberg Gruvelia SK 2:14:34, 16 Jon Kristian Jakobsen Driv IL 2:14:36, 17 Einar Steinsland SK Rye sykkel 2:14:47, 18 Anders Nermoen NBR (Nybakt Far) 2:20:10, 19 Tor Erik Haram Haram Tor Erik Haram Haram 2:25:05, 20 Idar Auflem Øye Ørsta SK 2:25:08, 21 Christian Jensen Christian Jensen 2:31:17, 22 Jo-Håvard Frengen Stiftstaden SK Trondheim 2:33:26, 23 Fredrik Østby JEVNAKER 2:34:42, 24 Hans-Petter Ruud SpKl Ceres Sykkel 2:35:42, 25 Paal Brantzeg Holmenkollen CK 2:44:17, 26 Geir Engh SKI 2:45:30, 27 Zerizgi Amare Gebremariam ERI Ottadalen SK / Ottadalen Sykkelklubb 2:45:52, 28 Håvard Davidsen Ørsta/Vinjebirken 2:56:00, 29 Amund Brudal VINGROM 2:58:59, 30 Martin Hamborg Krokskogen Cykleklubb 3:07:57, 31 Tommy Hippe SLEPENDEN 3:11:22

M40-44: 1 Jan Kristian Haugnæss Mjøndalen IF / Team Skiglider.No 1:52:47, 2 Atle Hartveit Ullensaker CK 1:52:48, 3 Øistein Olsen Kjekkas IF 1:54:44, 4 Kennet Schulz Andebarkji TSK 1:56:03, 5 Øystein Myrland Raufoss & Gjøvik SK / Kafteins Corner 1:56:27, 6 Tom Erik Hammer Kjekkas IF 1:56:30, 7 Rune Herheim Vossevangen CK 1:57:14, 8 Kjell Erik Sagen Krokskogen Cykleklubb 1:58:01, 9 Stian Ulberg CK Valdres / Team Skørn 1:59:10, 10 Syver Berg-Domås Brøttum IL 2:02:18, 11 Samund Nordang CK Henie 2:03:10, 12 Patrick Blomquist Bærum OCK 2:03:33, 13 Roy Magne Storholm Kjekkas IF 2:03:47, 14 Amund Riiser Sogn CK 2:05:32, 15 Thomas Ygranes Nitelva CK - sykkelgruppe / Team Foss 2:05:38, 16 Heine Sirhaug Raufoss & Gjøvik SK / Raufoss og Gjøvik SK 2:08:12, 17 Hans Helmenbakken Gulsjøen Sykkelklubb / Easyaccess AS 2:08:16, 18 Anders Korsmo Ullensaker CK 2:08:58, 19 Rune Karlsen CK Nittedal 2:10:58, 20 Knut Magne Kolstadbråten OSLO 2:11:16, 21 Dan Erik Henriksen Eidsvoll SK 2:11:30, 22 Ole Magnus Johansen Fagernes Kjøtt AS 2:11:50, 23 Harald Scholz Bærum OCK / Team JHS Trefelling AS 2:13:23, 24 Lars Kristoffer Reksten Flora CK 2:13:56, 25 Lars Krogdahl Kløfta IL 2:14:33, 26 Runar Svåsand HOKKSUND 2:16:50, 27 Hans Nes Sogn CK 2:17:42, 28 Håvard Harstad Kolbotn og Skimt OL 2:19:18, 29 Espen Jensen Raufoss & Gjøvik SK 2:19:33, 30 Ronny Evensenbekkelid Kongsberg IF Sykkel 2:19:36, 31 Per-Øivind Andreassen Eiker CK 2:19:50, 32 Jan Erik Malmerengen Matrand IL sykkel / Eidskog Sykkel 2:20:18, 33 Ståle Grøthe Andebarkji TSK 2:21:33, 34 Pawel Daroszewski POL ÅDALSBRUK 2:24:25, 35 Jostein Solsten Teamrynkeby 2:25:06, 36 Eirik Jørgensen Moss CK 2:31:35, 37 Jan Henning Nyhus SpKl Ceres Sykkel 2:34:29, 38 Jostein Fiveland HØLEN 2:35:34, 39 Espen Sollie Re SK 2:35:37, 40 Stian Rønnekleiv Flora CK 2:38:25, 41 Ole André Knutsen Landfald Sande SpKl Sykkel 2:49:43, 42 Erik Jahnsen FINSTADJORDET 2:50:03, 43 Marius Solheim Siggerud IL – sykkel / Team Letth 2:50:36, 44 Håvar Kvisberglien Moss CK 2:55:44, 45 Thomas Hovda Raufoss & Gjøvik SK / Thomas Hovda 2:56:06, 46 Anders Jenssveen Vingrom IL 2:59:03, 47 Andreas Ytterdal AURSKOG 3:50:58

M45-49: 1 Joachim Jordan Nordhordland SK 1:51:50, 2 Øyvind Venstad Gulsjøen Sykkelklubb 1:55:57, 3 Bjørn Steinar Posaasen Eidsvoll SK 1:56:26, 4 Tancred Andreas Edwin Krokskogen Cykleklubb / Team Glade Hjul 1:58:06, 5 Vidar Olsen IF Frøy / Team Skørn Offroad 1:58:13, 6 Geir Inge Hansen Sagene IF Sykkel 2:00:18, 7 Bjørn Tore Langsett Kløfta IL / Attraktiv Forsikring 2:01:18, 8 Robert Birkevaag Vestby Sykkelklubb 2:02:00, 9 Espen Sandvold Eidsvoll SK 2:02:08, 10 Jo Ørnulf Aaslund Raufoss & Gjøvik SK / Kafteins Corner 2:02:42, 11 Bjørn Roar Løkken Raufoss & Gjøvik SK 2:03:01, 12 Lars Erik Lundberg Raufoss & Gjøvik SK / Kafteins Corner 2:03:04, 13 Karl Andre Hovde Zisson 2:03:16, 14 Vegard Myrvang Kjose IL 2:03:35, 15 Kristian Gaarder CK Toten-Tråkk 2:04:06, 16 Atle Kvien Sagene IF Sykkel 2:05:15, 17 Richard Rybakken Dahl Raufoss & Gjøvik SK / Kafteins Corner 2:05:32, 18 Ingar Hippe RASTA 2:06:48, 19 Nils Henry Wichmann Aaby CK 2:07:10, 20 Henning Nilsen Ullensaker CK 2:07:15, 21 Geir Ankarstrand IL Nedibunn 2:08:30, 22 Roar Nerli CK Valdres 2:09:45, 23 Tom Bergan Fet Skiklubb Sykkel 2:10:26, 24 Ronny Østby GJØVIK 2:11:11, 25 Oddmund Viskjer Bleie Soon CK 2:11:59, 26 Geir Wilhelmsen Gulsjøen Sykkelklubb / Team Gåping 2:12:18, 27 Thomas Nordvik CK Nittedal 2:13:23, 28 Thomas Hurrød CK Øst 2:13:54, 29 Vidar Dyvesether RGC 2:13:56, 30 Anders Lindh Sarpsborg SK / Nisec BIL 2:14:00, 31 Roy Fjeld DRAMMEN 2:14:32, 32 Ronny Glåmen Re SK / Nortura 2:14:39, 33 Morten Nilssen Krokskogen Cykleklubb 2:14:44, 34 Jan Gunnar Settevik Asker og Bærum Brannvesen 2:15:58, 35 Sven Kåre Bunæs EIDSVOLL 2:17:51, 36 Jan Vidar Thormodsrud IL ROS / Jan Vidar Thormodsrud 2:18:35, 37 Jon-Vegard Bjerknes Asker CK 2:18:37, 38 Tommy Skaugerud Eina Sportsklubb 2:20:00, 39 Kristoffer Kalland Matrand IL sykkel / Eidskog Sykkel 2:21:55, 40 Geir A. Sæternes Andebarkji TSK 2:22:00, 41 Nore Hjellhaug KAUPANGER 2:22:39, 42 Torgeir Herstad Tambarskjelvar 2:23:07, 43 Ulrich Spreng Deloitte BIL 2:24:45, 44 Glenn Arne Gundersen LILLEHAMMER 2:25:27, 45 Jørgen Berg Sogn CK 2:25:33, 46 Stein Tore Haukan Sørsveen Lillehammer CK 2:27:19, 47 Kai Olav Pinslund Toten-Kranken CK 2:28:20, 48 Stig Giskegjerde Ålesund og Omegn CK 2:28:34, 49 Johnny Rones Holmestrand SK / Holmestrand Sykkelklubb 2:29:16, 50 Thomas Bjerkvoll SK Rye sykkel 2:31:32, 51 André Nordraak Raufoss & Gjøvik SK 2:32:28, 52 Asgeir Lium SK Rye sykkel / Icopal BIL 2:33:13, 53 Harald Rygge OSLO 2:38:50, 54 Robert Lund IF Frøy 2:39:57, 55 Arne Bøhmer FURNES 2:42:40, 56 Christer Fredriksen Roa Auto 2:42:42, 57 Mark Welsh GBR Team AET 2:49:37, 58 Nils Erik Almestrand LILLEHAMMER 2:59:13

M50-54: 1 Tom Morud Kløfta IL 1:52:43, 2 Frank Slevikmoen Norefjell CK 1:57:59, 3 Per Stian Olsen Eidsvoll SK 1:58:17, 4 Bjarte Vethe Vossevangen CK 1:58:26, 5 Lasse Gundersen Asker CK 2:01:46, 6 Idar Bækken CK Valeo, Fornebu 2:02:40, 7 Carl Fredrik Rønningen Re SK 2:03:25, 8 Frode André Evensen Oslofjord Triatlon 2:07:29, 9 Trond Bråten Krokskogen Cykleklubb 2:08:07, 10 Knut Olav Grønby ASKER 2:08:19, 11 Tom Henning Gulliksen Gruvelia SK / Implenia Norge AS 2:09:35, 12 Erik Warhuus Røyken CK 2:09:37, 13 Bjørn Hovde Land CK 2:11:19, 14 Ian Ditlefsen Raufoss & Gjøvik SK / Kafteins Corner 2:11:56, 15 Stein Arne Lie Bærum OCK / Medstyrke.No 2:12:00, 16 Geir Finholdt Team Gåping 2:12:01, 17 Morten Öygard CK Nittedal 2:12:23, 18 Jøran Karenstuen Lågen CK 2:12:29, 19 Tore Haverstad Lågen CK 2:12:30, 20 Richard Korsen Raufoss & Gjøvik SK 2:12:34, 21 Jan Kildahl ASKER 2:12:50, 22 Harald Halvorsen Foss Mjølkerampa SK 2:13:10, 23 Jon Asbjørn Amundsen Bærum OCK / Merida 2:13:12, 24 Jostein Lundberg IL ROS 2:13:24, 25 Erlend Andreas Edvardsen Bingsfoss SK 2:13:40, 26 Anders Bakke Asker CK 2:13:50, 27 Bjørn Erik Skjold Gruvelia SK 2:16:30, 28 Leif Håkon Karlsen Ringerike SK 2:16:38, 29 Øyvind Lund Nanset IF - Sykkel 2:16:47, 30 Frank Nordrum Follo SK 2:18:49, 31 Gunstein Strømsborg Spydeberg IL 2:19:42, 32 Stein Breivig Eidsvoll SK 2:20:44, 33 Tore Øygard CK Nittedal 2:20:59, 34 Øyvind Hartveit Møller Eiendom 2:21:50, 35 Svein Aalrust Asker CK 2:21:57, 36 Chris Gjessing IL ROS / IL ROS / Gåping IL 2:22:43, 37 Helge Skjølseth Raufoss & Gjøvik SK 2:23:55, 38 Tor Helge Vee Sogn CK 2:24:33, 39 Morten Henriksen IL ROS / Gåping IL / IL ROS / Bærum Kommune 2:24:47, 40 Per Flatane Sogn CK 2:27:18, 41 Terje Høgden CK Valdres / Terje Høgden 2:28:05, 42 Tage Lund Nilsen DRAMMEN 2:28:49, 43 Lars Dehlimarken Hadeland CK 2:30:23, 44 Erik Haagenrud Grenland SK / Sport1 Skien 2:30:41, 45 Ola Kristian Hjelløkken Åslia Skilag 2:30:58, 46 Jostein Kristiansen Equinot BIL 2:31:22, 47 Rune Horgen Flora CK 2:32:17, 48 Fred Tjernsli SK Rye sykkel / Team Anthon 2:33:28, 49 Ivar Ulven ACK 2:34:19, 50 Harald Jørgensen OSLO 2:34:53, 51 Ingar Danielsen Andebarkji TSK 2:37:20, 52 Espen Thorvaldsen RYKKINN 2:37:46, 53 Lars Sørbell Thomassen DRAMMEN 2:39:38, 54 Arne Bonsak Konhsberg 2:40:04, 55 Fredrik Bøckman Finstad SK Rye sykkel 2:41:39, 56 Trond Muri Florø Hardrocx Riders Club 2:42:34, 57 Jørn Sjaavaag Hurum CK 2:43:38, 58 Svein Egil Keiseraas RYKKINN 2:52:49, 59 Stein Helge Riise Lillehammer CK / Norconsult 2:54:16, 60 Anders Neerland Soleim Førde CK 2:58:55, 61 Svein Omdahl Re SK 3:02:22, 62 Christian Odden JAR 3:02:27, 63 Trond Nordeide HORDVIK 3:06:41, 64 Jørn Henriksen Formuesforvaltning AS 3:19:16

M55-59: 1 Eivind Fosheim CK Valdres / Team Fosheim 1:52:46, 2 Bjørn Botten Andebarkji TSK 1:59:27, 3 Øystein Morvik Åsane CK 2:03:03, 4 Olav Sveum Raufoss & Gjøvik SK 2:03:32, 5 Steinar Aasnæss Krokskogen Cykleklubb 2:05:12, 6 Henry Arne Hammersland Sandane SK 2:05:23, 7 Alf Erik Hagebakken Gulsjøen Sykkelklubb 2:06:48, 8 Håkon Østberg Raufoss & Gjøvik SK / Kafteins Corner 2:06:58, 9 Jarle Thon Skiptvet IL Sykkel 2:07:27, 10 Bent Hagen Lillehammer CK 2:09:11, 11 Åge Staff Asker CK 2:09:26, 12 Torkjell Karlsen MILTON Larvik Sportsklubb 2:11:54, 13 Rolf Einar Sanderud Odal SK 2:12:10, 14 Øistein Martinsen Bærum OCK / Boc, ABB BIL 2:12:48, 15 Olav Unnestad Skiptvet IL ski og Sykkel 2:13:15, 16 Leif Erik Garvik CK Henie 2:14:01, 17 Tor Herman Gunhildstad Re SK 2:14:23, 18 Pål Storerud Tasta & omegn sykkelklubb 2:14:42, 19 Jostein Arnegard Andebarkji TSK / Equinor BIL 2:14:42, 20 Per Olav Bakken Toten-Kranken CK 2:14:43, 21 Jan Indsetviken Modum CK 2:15:19, 22 Geir Bø Pwc 2:15:56, 23 Sigurd Heier SpKl Ceres Sykkel 2:15:58, 24 Ivars Zvirbulis LAT Biri IL sykkel 2:17:32, 25 Terje Flattum CK Toten-Tråkk 2:18:10, 26 Bjørn Anders Hagen Hurumck 2:19:03, 27 Frode Rissmann Toten-Kranken CK 2:19:07, 28 Pål Andresen Drammen CK 2:19:21, 29 Terje Wangen CK Toten-Tråkk 2:20:11, 30 Pål Fredrik Andersen Andebarkji TSK 2:27:11, 31 Olav Nyhus OSLO 2:27:38, 32 Stein Ødegaard Glitre Energi Produksjon 2:28:39, 33 Stefan Olausson HØNEFOSS 2:29:06, 34 Tormod Sunnvoll Vestby Sykkelklubb / ABB BIL 2:30:44, 35 Frode Aarseth Gruvelia SK 2:31:36, 36 Jan Jensen SK Rye sykkel 2:31:50, 37 Laurits Valderhaug Jardar IL 2:32:24, 38 Roger Tangen Eidskog Sykkel 2:34:52, 39 Anders H Holte NES I ÅDAL 2:37:23, 40 Kjetil Uhlen Stiftstaden SK Trondheim / Ntnu BIL 2:40:00, 41 Kristian Gløersen 3Koma14debever 2:42:03, 42 Engebret Dæhlin OTTESTAD 2:42:40, 43 Christian Nørgaard Madsen Christian Nørgaard Madsen 2:43:50, 44 Jostein Bø 3Koma14debever 2:44:29, 45 Kristoffer Dale LILLEHAMMER 2:45:14, 46 Jarle Eriksen Fet Turlangrennsgruppe 2:49:42, 47 Amund Garthus Lørenskog CK 2:51:08, 48 Ole Schie Skiptvet IL Sykkel 2:51:18, 49 Vidar Starion Veien Tilbake Ritt 2:57:59, 50 Svein Erik Jakobsen Aas-Jakobsen BIL 3:02:39, 51 Øivind Bråthen Team Foss 3:05:58, 52 Steinar Westby Toyota Romerike 3:05:58, 53 Terje Kjølstad Eiker CK / Team Byggpro 3:14:51, 54 Geir Knatten Østmarka IL / Knatten 3:19:53, 55 Carsten Fongen Trieye as 3:36:46

M60-64: 1 Paal Bakke Kongsberg IF Sykkel 2:00:07, 2 Ole Bjørn Tretterud Andebarkji TSK / Tretterud Sport 2:06:03, 3 Arne Myklebust Sandane SK 2:12:10, 4 Harald Glæserud Bøverbru il. 2:13:05, 5 Stein Bergum CK Valdres 2:18:44, 6 Roy-Arne Gjerde Holmestrand SK 2:19:18, 7 Sverre Grøthe Veritas BIL 2:21:46, 8 Atle Kleivdal Geilo IL Sykkel 2:22:00, 9 Geir Owren Equinor 2:23:32, 10 Bjørn Nordengen Skiptvet IL Sykkel 2:23:42, 11 Hans Dehlimarken Hadeland CK 2:25:11, 12 Geir Aas TRONDHEIM 2:25:51, 13 Rolf Erling Nielsen Birkebeineren IF 2:27:17, 14 Thore Berntsen Ottadalen SK / A/S Eidefoss 2:28:03, 15 Kjell Otto Jørgensen Eidsvoll SK 2:29:26, 16 Tore Sannes Geodata 2:32:52, 17 Sverre Jomar Flatmo Vestre Slidre IL 2:33:37, 18 Jan Egil Wiik RØYSE 2:36:27, 19 Emil Onshuus Konnerud IL Sykkel 2:41:38, 20 Tor Nedkvitne KOLSÅS 2:42:27, 21 Olaus Ulven CK Valdres 2:42:51, 22 Jan Fredrik Ørmen Konnerud IL Sykkel 2:43:25, 23 Knut Olav Sunde Krokskogen Cykleklubb 2:50:52, 24 Jon Martinsen Mjølkerampa SK 2:55:46, 25 Kolbjørn Ødegård Andebarkji TSK 2:57:14

M65-69: 1 Erik Bergan Krokskogen Cykleklubb 2:05:34, 2 Einar Lunde Sarpsborg SK 2:08:52, 3 Trond Overn Raufoss & Gjøvik SK 2:10:12, 4 Svein Anders Sørsdal Follo SK 2:22:03, 5 Ivar Strøm IF Frøy 2:22:19, 6 Kåre Grøthe Andebarkji TSK 2:28:08, 7 Kjell Jomar Lyng Tyholt ski og Sykkel 2:28:41, 8 Gjermund Mellum Solør CK 2:36:48, 9 Bjørn Aastebøl Matrand IL sykkel 2:46:43, 10 Ola Hov Hardangervidda Rakfisk 2:49:10, 11 Tore Fladby RYKKINN 3:27:22

M70+:1 Kåre Hvitstein Kodal IL Sykkel 2:13:03, 2 Per-Erik Østlie Driv IL 2:15:54, 3 Bjørn Mathiesen Sarpsborg SK / Sarpsborg Sykleklubb 2:32:19, 4 Knut Gramstad Stord SK 2:42:41, 5 Ola Gulbrand Dahl Bratlie Moss CK 2:46:44, 6 Johnny Skullestad Skullestad KONGSBERG 2:52:35, 7 Nils L. Natvig Sturla 3:15:31

Ungdom 22 km:

K15-16: 1 Mille Eide Nyhus OTTESTAD 53:20, 2 Live Eide Longva Ottestad IL Sykkel 55:09

M13-14: 1 Sondre Østbye Støvern PRESTFOSS 47:39, 2 Mathias Hoelsveen Raufoss IL 48:15, 3 Laurits Pete Kolbotn SK 49:44, 4 Lukas Kalland Matrand IL sykkel / Eidskog Sykkel 49:57, 5 Håvard Øiom Ringerike SK / Ringerike Sykkelklubb 52:00, 6 Leo Friis Saw Kongsberg IF Sykkel 52:24, 7 Eirik Aamodt Eikemo Follo SK 53:12, 8 Amandus Strand Halden CK 55:18, 9 Jesse Boiten NED CK Valdres / Skørn AS 1:06:38, 10 Jonas Hartviksen CK Elverum 1:08:18, 11 Tobias Tronbøl Lium Koll 1:12:50

M15-16: 1 Bendik Kalland Matrand IL sykkel / Eidskog Sykkel 42:03, 2 Anders Lohne Aarstad Odal SK 43:08, 3 Brage Bakken Ringerike SK 43:51, 4 Erik Ola Jorde Asker CK 43:54, 5 Jonas Hoelsveen Raufoss IL 49:05, 6 Tobias Thomassen DRAMMEN 55:36, 7 Mathias Bergan Fet Skiklubb Sykkel 59:10, 8 Jakob Ødegård Re SK 1:04:22

Barn/ungdom 11 km:

K11-12: 1 Ida Østbye Støvern PRESTFOSS 27:34, 2 Tilde Johnsrud Ringerike SK 31:58, 3 Sara Steine Gulholm Follo SK / Follo Young & Furious 36:17, 4 Emilie Grøthe Andebarkji TSK 37:18, 5 Idun Skjerve-Hansen SK Rye sykkel 39:19, 6 Stina Ruud Flatane Sogn Ck 1:06:15

K13-14: 1 Lisa Kristine Jorde Asker CK 25:10, 2 Hedda Steine Gulholm Follo SK / Follo Young & Furious 27:28, 3 Malin Hoelsveen Raufoss IL 28:08, 4 Karoline Longva IF Frøy 28:37

M10: Rasmus Kalland Matrand IL sykkel 29:24, Linus Johnsrud Ringerike SK 30:48, Jonathan Bråthen Jensen Raufoss & Gjøvik SK 35:38, Alfred Svenson Valdres CK 37:04

M11-12: 1 Jens Aksel Jorde Asker CK 28:02, 2 Noah Friis Saw Kongsberg IF Sykkel 28:43, 3 Sigve Ulberg CK Valdres 29:17, 4 Eivind Wichmann Skaaden Aaby CK 30:23, 5 Johan Prosvik Aarvåg Re SK 30:31, 6 Eivind Aamodt Eikemo Follo SK 30:32, 7 Tumi Geirsson Sæternes Andebarkji TSK 31:46, 8 Kristoffer Ø Aaby Aaby Cycling 31:57, 9 Jonatan Svenson Valdres CK 34:08, 10 Eirik Byrkjeland CK Nittedal / Nittedal ck 34:34, 11 Johan Bendz Øhil 38:07, 12 Håvard Kirkeengen RØN 39:15, 13 Henrik Harstad OPPEGÅRD 43:14, 14 Henrik Angell SIGGERUD 43:25

Trim 54 km: Håvard Solli Bergheim Sp09, Berit Brujord ULNES, Aleksander Hammerbekk Moe SON, Robert Johansen HEIMDAL, Tomm Karlsen YTRE ENEBAKK, Brede Skogstad HØNEFOSS, Lars Tvenge SLIDRE, Sondre Aastveit Hovli Auto, Ole Chrisoffer Johansen HØNEFOSS, Jørn Østeng SPONGDAL, Bjørn Atle Bokle KROKKLEIVA, Ronny Eriksen Superselma, Kjetil Myhre Vestre Slidre IL, Willy Kaasa Øsekara, Morten Nygård Kondisgruppa Gran, Jarle Lome OSLO, Bjørn Idar Sommer KONGSBERG, Stig Gøran Hansen Moss CK, Gjermund Helgesen GJØVIK, Morten Bjerkelund Krokskogen Cykleklubb, Håkon Strømme RØN, Ole Sjøthun ÅL, Arild Thomassen RAUFOSS, Leif Monsen Kløfta IL, Erlend Simonsen RÅDAL, Anne Karin Finstad GJØVIK, Terje Lauvhaug Vestre Slidre IL, Jan Erik Aamillom FETSUND, Martin Tune Martin Tune, Harald Lasskogen RØN, Armin Nilsen DRAMMEN, Anne Gry Lien Anne Gry Lien, Espen Sørensen Stene TYRISTRAND

Trim 11/22 km: Anne Karin 9 Gunnarsdatter ULNES,


Artikkeltags