Resultater fra Samlagsstevne i Valdres skyttersamlag, 17. - 18. januar

Fagernes Skytterlag avhold innendør-samlagsstevne for Valdres skytterlag på 15 meter banen på gamle Leira Skole. Her er resultatene:

DEL

Mesterskap:

Rekrutt: 1. Jostein Sørengen, Øystre Slidre 330, 2. Georg Rødningen Kolbjørnhus, Øystre Slidre 302

Eldre rekrutt: 1. Kine Kvehaugen, Fagernes 347, 2. Bjørnar Kulhuset, Fagernes 313

Junior: 1. Håvard Berg, Øystre Slidre 337, 2. Bjørn Olav Robøle, Øystre Slidre 336

V65: 1. Jørgen Holden, Fagernes 347, 2. Arne Rogne, Øystre Slidre 345, 3. Gunnar Haugen, Øystre Slidre 342

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Johannes Rundhaug, Etnedal 349, 3. Ole Bergene, Etnedal 343

Klasse 1: 1. Kjell Nybakke, Begnadalen 243

Klasse 2: 1. Kristin Sørengen, Øystre Slidre 348, 2. Anita Nodland, Beito 340, 3. Wenche Trondsen, Fagernes 337,

4. Geir Helge Espeset, Fagernes 337, 5. Bjørnar Bråthen, Beito 331

Klasse 3-5: 1. Hans Solbrekken Ruud, Etnedal 340, 2. Stein Ove Robøle, Øystre Slidre 338, 3. Ole Martin

Sørengen, Øystre Slidre 332

V55: 1. Tor Bjørnødegård, Etnedal 346, 2. Tommy Bjørke, Etnedal 341, 3. Sjur Aarebru, Øystre Slidre 338

Hovedskyting:

Klasse R: 1. Jostein Sørengen, Øystre Slidre 235, 2. Georg Rødningen Kolbjørnhus, Øystre Slidre 216

Klasse ER: 1. Kine Kvehaugen, Fagernes 248, 2. Bjørnar Kulhuset, Fagernes 220

Klasse J: 1. Håvard Berg, Øystre Slidre 237, 2. Bjørn Olav Robøle, Øystre Slidre 236

Klasse NV: 1. Eivind Loberg, Fagernes 233

Klasse V65: 1. Jørgen Holden, Fagernes 249, 2. Arne Rogne, Øystre Slidre 246, 3. Gunnar Haugen, Øystre Slidre

243, 4. Ola Garlibakken, Fagernes 238, 5. Gunnhild Svenstad, Fagernes 235, 6. Per Reidar Kolsrud, Begnadalen

234, 7. Per Svenstad, Fagernes 234, 8. Rolf Egil Stange, Fagernes 234

Klasse V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Johannes Rundhaug, Etnedal 250, 3. Ole Bergene, Etnedal 244,

4. Gudbrand Tvenge, Fagernes 238, 5. Birger Skogstad, Etnedal 236, 6. Tidemann M. Kolsrud, Begnadalen 235

Klasse 1: 1. Kjell Nybakke, Begnadalen 243

Klasse 2: 1. Kristin Sørengen, Øystre Slidre 248, 2. Anita Nodland, Beito 243, 3. Wenche Trondsen, Fagernes 241,

4. Geir Helge Espeset, Fagernes 240, 5. Bjørnar Bråthen, Beito 238, 6. Erik Eggum, Fagernes 229, 7. Kristian

Kolbjørnshus, Øystre Slidre 218

Klasse 3: 1. Ole Martin Sørengen, Øystre Slidre 233, 2. Ingrid Grobakken, Øystre Slidre 230, 3. Ole Edvard

Gulsrud, Begnadalen 214

Klasse 4: 1. Stein Ove Robøle, Øystre Slidre 239, 2. Jostein Nerødegård, Begna 230

Klasse 5: 1. Hans Solbrekken Ruud, Etnedal 241

Klasse V55: 1. Tor Bjørnødegård, Etnedal 246, 2. Sjur Aarebru, Øystre Slidre 243, 3. Tommy Bjørke, Etnedal 243,

4. Knut Peter Eide, Etnedal 237, 5. Helge Skogen, Øystre Slidre 237, 6. Svein Gunnar Huset, Hedalen 237, 7. Jon

Nerødegård, Begna 236, 8. Kjell Myra, Begnadalen 235

Lagskyting:

Lagskyting Rekr-Junior: 1. Øystre Slidre, 708 (16*) (Håvard Berg (J), 237 (9*) , Bjørn Olav Robøle (J), 236 (6*) ,

Jostein Sørengen (R), 235 (1*) ), 2. Fagernes, 468 (9*)

Lagskyting Klasse 3-5: 1. Øystre Slidre, 720 (16*) (Kristin Sørengen (2), 248 (10*) , Stein Ove Robøle (4), 239

(5*) , Ole Martin Sørengen (3), 233 (1*) ), 2. Etnedal, 487 (15*) , 3. Begna, 466 (9*)

Lagskyting V65-V73: 1. Etnedal, 730 (23*) (Johannes Rundhaug (V73), 250 (11*) , Ole Bergene (V73), 244 (7*) ,

Birger Skogstad (V73), 236 (5*) ), 2. Fagernes, 725 (23*) , 3. Begnadalen, 719 (27*)


Artikkeltags